Aday Bilgilerinin Gizliliği

İŞ ARAYAN / ADAY BİLGİLERİNİN GİZLİLİĞİ

 

Kariyerzirvesi.com kariyer sitesi olarak, sitemize üye olarak, özgeçmiş oluşturan ş arayan adaylarımızın bilgilerinin gizliliğine büyük önem veriyoruz. Ancak özgeçmiş bilgilerinin gizlilik durumlarının yönetimi sitemize üye olan iş arayan adayların yönetimine bırakılmıştır. Adaylar, sitemize üye olarak Türkçe, İngilizce dilinde 2 farklı özgeçmiş hazırlayabilmektedir. Gerektiğinde kendilerine özel Pdf formatında özgeçmiş yükleyebilirler. Ayrıca linkedin veya facebook profili ile üye olabilirler.  Kariyerzirvesi.com sitesine üye olan iş arayan adayların özgeçmişinde yer alan tüm bilgilerinizin hangi firmaların görüp, göremeyeceğine iş arayan girişi yönetim panelinden kısıtlama getirebilirsiniz.

 

CV`mi KİMLER GÖRSÜN?

Özgeçmişinizin ‘’Sadece ilanına başvurduğum firmalar görsün’’ veya ‘’Tüm Kariyerzirvesi.com Firmaları görsün’’ seçeneğinden birini seçerek kısıtlama getirebilirsiniz. 

Özgeçmiş bilgilerinin gizliliğinin yönetimi iş arayan adayların yönetimine bırakıldığı için üçüncü kişilerin veya özgeçmişinizi görmesine izin verdiğiniz işverenlerin gizliliği ihlal eden tutum ve davranışlarından dolayı Kariyerzirvesi.com sorumlu tutulamaz. Gizliliğin korunması ile ilgili yükümlülük sitemize üye olan sadece iş arayan adaylara aittir. Bu tür ihlallerle karşılaştığınızda istediğiniz zaman iş arayan yönetim panelinden ‘’Üyelik Bilgilerim’’ linkinden giriş yaparak özgeçmişinizi veri tabanından silebilirsiniz.  Sitemize üye olan iş arayan adaylar Veri Politikamız linkinde yer  alan ‘’Aday Üyelik Aydınlatma Metni’’ ve ‘’Aday Üyelik Hizmet Sözleşmesi’’ şartlarını okumasalar bile peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Kariyerzirvesi.com aday girişinden aynı anda aynı kullanıcı bilgileri ile iki kullanıcı giremez. Kullanıcı bilgilerinizin başkası tarafından kullanıldığına dair bir şüpheniz varsa veya bu tür mesajlar almanız durumunda şifremi unuttum linkinden şifrenizi değiştirmenizi öneririz. Sorunun devam etmesi durumunda müşteri hizmetlerimize ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.
 

Kariyerzirvesi.com İş arayan linkinden giriş yaparken ‘’Beni Hatırla vb’’ özelliği seçerseniz aynı tarayıcı üzerinden giriş yaparak siteye giriş yapabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak istemezseniz ilgili seçeneği devre dışı bırakabilirsiniz. Kendi bilgisayarınız dışında giriş yaptığınızda bilgilerinizin güvenliği açısından, iş arayan yönetim panelinden güvenli çıkış yapmayı unutmayınız.

 

Kariyerzirvesi.com zaman zaman üyelerini kampanyalar, e-bülten, makaleler vb durumlar hakkında adayları bilgilendirmek amacıyla, üyelerinin kişisel bilgilerini kullanabilir. Bu amaçla adaylara e-posta üzerinden bilgilendirme yapabilir. Bu tür e-postaların size gelmesini istemez iseniz, iş arayan yönetim panelinden ‘’Üyelik Bilgilerim’’ linkinden ilgili seçeneklerden onaylarınızı iptal ederek, engelleyebilirsiniz.

 

Kariyerzirvesi.com kullandığınız için teşekkür ederiz.

www.kariyerzirvesi.com 
HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN.TİC.LT.ŞTİ.
Nisbetiye Mahallesi Gazi Güçnar Sokak No:4 /2 Beşiktaş, İstanbul 

Kazımiye Mah. Aşık Veysel Sok, Doğan Apt. No:22 Kat 1 D 5 Çorlu-Tekirdağ
E-posta destek@kariyerzirvesi.com 
Tel : +90 (212) 853 63 32  
Tel : +90 (282) 654 28 05